Ogrodzenia i bramy

Malowanie bram i ogrodzeń w Szczecinie

Malowanie proszkowe w Szczecinie bram, balustrad balkonowych, ogrodzeń stalowych lub innych elementów stalowych polega na nakładaniu farby proszkowej na powłokę metalu. Wcześniej powierzchnia bramy czy ogrodzenia musi być odpowiednio przygotowana przez odtłuszczenie, piaskowanie czy trawienie.

Malowanie Proszkowe Bram I Ogrodzen 03
Malowanie Proszkowe Bram I Ogrodzen 38
Malowanie Proszkowe Bram I Ogrodzen 06
Malowanie Proszkowe Bram I Ogrodzen 18

Do malowania proszkowego bram w Szczecinie stosuje się natrysk elektrostatyczny. Po nałożeniu farby na powierzchnię bram, balustrad czy przęseł ogrodzeniowych wygrzewa się je w wysokich temperaturach (ok. 200°C). Uzyskana w tym procesie powłoka lakiernicza ma nie tylko walory estetyczne, ale skutecznie chroni elementy metalowe przed korozją.

Usługi malowania proszkowego na wysokim poziomie

Wykonywane przez naszych pracowników usługi malowania proszkowego bram i ogrodzeń w Szczecinie są trwałe i skuteczne. Nasza malarnia wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt do malowania proszkowego w Szczecinie. Dostosowane do wydajnej pracy stanowiska do malowania proszkowego pozwalają na szybki czas realizacji powierzonego nam zlecenia.

Nowoczesna technologia i sprawność w działaniu w naszej malarni proszkowej w Szczecinie, stawia nas na czele konkurencji.

Malujemy elementy do wielkości: 9.0 m długość x 1.6 m szerokość x 2.0 m wysokość
Nasz piec pozwala nam na malowanie proszkowe bardzo dużych gabarytów

Wykonujemy precyzyjne malowanie proszkowe bram i ogrodzeń.
Posiadamy odpowiedni sprzęt do wykonywania usług na wysokim poziomie.
Malujemy bramy i ogrodzenia ze stali i aluminium.