Przygotowanie do malowania

Przygotowanie powierzchni do malowania proszkowego

Malowanie proszkowe jest skuteczne tylko wtedy, gdy są spełnione odpowiednie warunki. Bardzo ważnym etapem jest przygotowanie powierzchni do malowania proszkowego. Przygotowanie lakierowania stali czarnej, stali ocynkowanej czy aluminium polega na obróbce ściernej (piaskowaniu), odtłuszczaniu i trawieniu, następnie płukaniu wstępnym, płukaniu, suszeniu i dopiero lakierowaniu i utwardzaniu. Nawet zastosowanie najlepszych farb proszkowych nie przyniesie efektu, gdy zaniedbamy tak ważny etap w malowaniu proszkowym, jak przygotowanie powierzchni do malowania.

Znaczenie w malowaniu proszkowym w naszej malarni proszkowej w Szczecinie ma także posiadany przez nas sprzęt. Piaskarki, pistolety natryskowe, specjalistyczny piec, mają znaczenie w całym procesie. Dlatego nasze usługi malowania proszkowego są na najwyższym poziomie.

Malowanie proszkowe w naszej malarni proszkowej w Szczecinie cieszy się dużą popularnością. Jest to technologia wypierająca inne dotychczasowe rozwiązania w dziedzinie ochrony przed korozją. Malowanie proszkowe w Szczecinie to usługa polecana przez naszą firmę.

Nasza malarnia wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt do malowania proszkowego w Szczecinie. Dostosowane do wydajnej pracy stanowiska do malowania proszkowego pozwalają na szybki czas realizacji powierzonego nam zlecenia.

Nowoczesna technologia i sprawność w działaniu w naszej malarni proszkowej w Szczecinie, stawia nas na czele konkurencji.

Malujemy elementy do wielkości: 9.0 m długość x 1.6 m szerokość x 2.0 m wysokość
Nasz piec pozwala nam na malowanie proszkowe bardzo dużych gabarytów

Przed przystąpieniem do malowania proszkowego,
wykonujemy czynności mające na celu właściwe przygotowanie powierzchni.
Podłoże odtłuszczamy i piaskujemy, aby farba równomiernie pokryła cały przedmiot.