Piaskowanie

Piaskowanie w Szczecinie - skuteczne oczyszczenie powierzchni

Firma TS Stempowski zajmuje się piaskowaniem, które to polega na oczyszczaniu powierzchni strumieniem sprężonego powietrza z domieszką twardych cząsteczek. Metoda ta pozwala na efektywne oczyszczenie z nawarstwionego brudu, resztek powłok malarskich, rdzawych nalotów, itp. Dysponujemy piaskarką o wysokich parametrach, dzięki której możemy realizować liczne zlecenia. Wąż zakończony wąską dyszą, umożliwia dotarcie do trudnodostępnych miejsc i zakamarków.

Piaskowanie 0001
Piaskowanie 0002
Piaskowanie 0003
Piaskowanie 0004

Piaskowanie wydawałoby się nie wymaga specjalnego przygotowania, jednakże warto pamiętać, że trzeba stosować potrzebne środki bezpieczeństwa. Ponadto, należy zasłonić miejsca, które mają zostać nienaruszone. Czyszczenie powierzchni przy pomocy piaskowania wskazane jest przed malowaniem. Po zastosowaniu tej metody przedmioty stają się gładkie na całej powierzchni, dzięki czemu, nałożona później powłoka malarska jest idealnie równa i jednolita.

Piaskowanie przedmiotów o różnych gabarytach

Podczas trwania działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz wyposażyliśmy firmę w niezbędne sprzęty, urządzenia i akcesoria. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej trudne zlecenia. Podejmujemy się piaskowania różnorodnych przedmiotów i konstrukcji, bez względu na gabaryty i złożoną strukturę całości. Każde zadanie traktujemy jak wyzwanie i dokładamy starań do wysokiej jakości usług, aby efekt końcowy zadowolił każdego Klienta. Procesowi piaskowania możemy poddać:

 • Konstrukcje stalowe i aluminiowe
 • Konstrukcje mostów i wiaduktów
 • Felgi stalowe i aluminiowe
 • Karoserie samochodowe
 • Ramy motocyklowe i rowerowe
 • Samochody i naczepy
 • Bramy, ogrodzenia i balustrady
 • Elewacje z kamienia, cegły, betonu, tynku
 • Pomniki, rzeźby, nagrobki
 • Czyszczenie drewna
 • Oczyszczanie budynków i wnętrz po pożarach
 • Renowacje antyków

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które mają branżowe doświadczenie i praktykę, dzięki czemu są w stanie prawidłowo przeprowadzić proces piaskowania, dobierając właściwy rodzaj ścierniwa do typu powierzchni i stopnia zabrudzenia. Dzięki temu czyszczony przedmiot nie ucierpi, a powierzchnia nie ulegnie zniszczeniu. Dbamy także o zabezpieczenie delikatnych elementów, np. w przypadku piaskowania elewacji, ochraniamy okna. Metoda ta przynosi lepsze efekty od szlifowania, bowiem umożliwia dotarcie do wszystkich załamań i zakamarków, co jest szczególnie istotne w bogato zdobionych elementach. Trzeba pamiętać, że piaskowanie odkrywa całą powierzchnię, dlatego konieczne jest po zakończonym czyszczeniu, przedmiot zabezpieczyć powłoką ochronną, najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie malowanie proszkowe.

Zapewniamy indywidualne podejście

Rodzaj ścierniwa powinno się dobierać indywidualnie, aby uzyskać najlepsze efekty. Jako ścierniwo w naszej firmie stosujemy: szlakę miedziową, szkło, metal, żużel, granat, śrut, zmielone kawałki skorupy orzecha. Każda rzecz wymaga innego traktowania, ale nasi fachowcy doskonale wiedzą jak się z poszczególnymi rodzajami powierzchni obchodzić. Zapewniamy dotrzymania umówionego terminu oraz usługi na wysokim poziomie. W związku z tym piaskowanie w Szczecinie, warto powierzyć właśnie nam!

Zlecając naszej firmie piaskowanie mogą Państwo liczyć na dogodne warunki współpracy. Nasze usługi dedykowane są zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom z branży motoryzacyjnej, budowlanej, szkutniczej, czy szeroko pojętego przemysłu ciężkiego. Mamy indywidualne podejście do każdego Zleceniodawcy, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do współpracy!

Malujemy elementy do wielkości: 9.0 m długość x 1.6 m szerokość x 2.0 m wysokość
Nasz piec pozwala nam na malowanie proszkowe bardzo dużych gabarytów

Wykonujemy lakierowanie i malowanie proszkowe w Szczecinie.
Ponadto zajmujemy się ślusarstwem budowlanym i obróbką mechaniczną
oraz piaskowaniem.
Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty usług!