Obróbka mechaniczna

Profesjonalna obróbka mechaniczna w Szczecinie – TS Stempowski

TS Stempowski zajmuje się profesjonalną obróbką mechaniczną różnego rodzaju metali. Polega ona na zmianie ich wymiarów i kształtów. W naszej firmie stosujemy najlepsze rozwiązania i dobrej jakości sprzęt, który oparty jest na najnowszej technologii. Klient jest dla nas priorytetem, dlatego też wszelkie działania, usługi i realizacje wykonujemy zgodnie z jego oczekiwaniami oraz sugestiami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a te najbardziej wyszukane motywują naszych pracowników do jeszcze większego działania.

Obrobka Mechaniczna 0001
Obrobka Mechaniczna 0002
Obrobka Mechaniczna 0003
Obrobka Mechaniczna 0004

Usługi jakie wykonujemy w naszym zakładzie ślusarskim staramy się wykonywać dokładnie i jak najbardziej profesjonalnie. Skrawamy, frezujemy i szlifujemy, a także zajmujemy się ochroną metali przed korozją. Idąc z duchem czasu stosujemy najnowsze rozwiązania i technologię komputerową, dzięki której osiągamy imponujące efekty. Zlecenia wykonujemy zarówno dla przedsiębiorstw budowlanych, jak i przemysłowo-handlowych, usługowych i innych.

Nowoczesny sprzęt do obróbki mechanicznej różnych metali

Materiał, który uzyskujemy do wyrobów ślusarskich jest dobrej jakości i pochodzi od najlepszych producentów. Jest dokładnie sprawdzany i testowany. Do zleceń podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, a każdy nasz Klient może liczyć na rzetelnie wykonaną pracę oraz terminową realizację usług.

Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji technicznej. Dążymy do coraz większego udoskonalania naszych wyrobów wprowadzając bardziej innowacyjne technologie i metody obróbki mechanicznej. Podejmując współpracę z naszą firmą TS Stempowski mogą liczyć Państwo na gwarancję solidnie wykonanych konstrukcji i elementów, pomoc w zakresie doradztwa technicznego oraz komfortową realizację zleceń. Zajmujemy się obróbką:

  • Stali węglowej
  • Stali nierdzewnej
  • Aluminium
  • Stali kwasoodpornej
  • Miedzi
  • Tworzyw sztucznych

Skrawanie metali innymi słowy - obróbka CNC doskonale sprawdza się w przypadkach, których wykonawstwo najdrobniejszych elementów, trzeba dokładnie dopracować. Nasze szerokie zaplecze pracowników z doświadczeniem, pasją i umiejętnościami pozwala nam na realizację nawet najtrudniejszych zadań. Potrafimy obrobić mechanicznie detale i elementy o dowolnym kształcie, nadając im wymarzoną formę i gładkość powierzchni.

Wysoki poziom usług – obróbka mechaniczna metali

Nasz zakład ślusarski na rynku szczecińskim działa od lat. Posiadamy profesjonalną halę produkcyjną, która wyposażona jest w nowatorski sprzęt i maszyny do obróbki mechanicznej, malowania proszkowego i innych usług wykonywanych podczas procesów technologicznych w naszej firmie. Jesteśmy stale rozwijającym się zespołem z motywacją i chęciami do udoskonalania naszych produktów.

Bazując na wiedzy i umiejętnościach osiągamy pożądane rezultaty i spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Do naszych specjalności należy przetapianie, łączenie różnych elementów, skrawanie stalowych detali i podzespołów oraz wiele innych zadań, które wykonywane są w naszej firmie na wysokim poziomie. Prace wykonujemy na podstawie autorskich projektów i w oparciu o oczekiwania naszych Usługobiorców. Nawiązując współpracę z naszą firmą TS Stempowski mogą Państwo liczyć na wysoką jakość usług ślusarskich oraz zawodową obsługę Klientów detalicznych i hurtowych. Zapraszamy do siedziby firmy w Szczecinie!

Malujemy elementy do wielkości: 9.0 m długość x 1.6 m szerokość x 2.0 m wysokość
Nasz piec pozwala nam na malowanie proszkowe bardzo dużych gabarytów

Wykonujemy lakierowanie i malowanie proszkowe w Szczecinie.
Ponadto zajmujemy się ślusarstwem budowlanym i obróbką mechaniczną
oraz piaskowaniem.
Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty usług!