Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe w Szczecinie – wysoka jakość farb

Malowanie proszkowe jest to metoda, która polega na nakładaniu farby proszkowej na metalową powierzchnię przewodzącą, dlatego dotyczy głównie elementów z mosiądzu, żeliwa, aluminium oraz stali. TS Stempowski to zakład ślusarski, który posiada liczne doświadczenie nie tylko w projektach i wyrobach ślusarskich, ale także zajmuje się od lat profesjonalnym malowaniem proszkowym produktów ze stali o różnych wymiarach.

Malowanie Proszkowe 0001
Malowanie Proszkowe 0002
Malowanie Proszkowe 0003
Malowanie Proszkowe 0004

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty wykonywanych przez nas prac. Szczegółowo i z ogromną dokładnością docieramy do każdej powierzchni powierzonej nam do malowania proszkowego, aby przygotować podłoże w jak najlepszy sposób i uzyskać zadowalający efekt, w tym także stuprocentowe zadowolenie naszych Klientów. Malowanie proszkowe wykonujemy dla szerokiego grona odbiorców z różnych dziedzin i branż. Proces ten jest przyjazny środowisku, gwarantuje jednorodne pokrycie, znakomitą trwałość koloru, a także jest doskonała alternatywą do malowania farbami rozpuszczalnikowymi.

Konstrukcje stalowe jak nowe - malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe ma masę zalet. Do jednych z nich można zaliczyć odporność metalu na korozję i uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz atmosferyczne. Nie wpływa również negatywnie na środowisko naturalne, a dzięki możliwości zastosowania zamkniętych układów wentylacji następuje oszczędność energetyczna co jest kolejną zaleta tego procesu. Do listy produktów jakie są malowane proszkowo w naszej firmie TS Stempowski należą

 • Metalowe meble ogrodowe i biurowe
 • Elementy elewacji
 • Regały sklepowe, warsztatowe
 • Bramy i balustrady
 • Stolarkę aluminiową drzwiową i okienną
 • Oprawy oświetleniowe
 • Urządzenia przemysłowe
 • Obudowy do sprzętu elektrotechnicznego
 • Grzejniki, maszyny
 • Części samochodowe (felgi samochodowe)
 • Części i obudowy maszyn rolniczych
 • Piece i obudowy pieców
 • Szyldy reklamowe i inne konstrukcje
 • Sprzęt AGD

TS Stempowski to firma z długoletnim doświadczeniem, która dysponuje specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu nasze usługi wykonywane są dokładnie i perfekcyjnie. Zlecenia staramy się wykonywać terminowo. Zaplecze maszynowe i znakomicie zaopatrzony warsztat w urządzenia niezbędne do wykonywania usług i malowania proszkowego pozwalają nam na wykonanie realizacji na wysokim poziomie. Służymy wsparciem, pomocą i doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego koloru ze standardowej palety RAL. Nasze farby tworzą różne rodzaje powierzchni i posiadają różne stopnie połysku (satyna, połysk, mat). Obszerna gama farb dostępna w naszej firmie pozwala nam na wykonanie wysokiej klasy usług.

Różnorodne zastosowanie malowania proszkowego

TS Stempowski wykonuje różnego rodzaju usługi ślusarskie poprzez wykonywanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych po piaskowanie i malowanie proszkowe. Malujemy proszkowo wykorzystując najlepsze systemy, metody i techniki. Bogata oferta usług produkcyjno-logistycznych przeznaczona jest zarówno dla Klientów Indywidualnych jak i instytucjonalnych. Wielu naszych Usługobiorców należy do wielu branż reklamowych i przemysłowych.

Malowanie proszkowe stosowane jest w malarniach usługowych. Nasza malarnia proszkowa posiada najnowszej generacji sprzęt i wysokiej jakości farby proszkowe. Metoda ta ma wiele zastosowań między innymi w ceramice, mechanice (można pomalować proszkowo wiele części samochodowych lub rowerowych). Umiejętności i doświadczenie naszych pracowników przekładają się w dużej mierze na jakość wykonywanych usług przez naszą firmę.

Piec, jaki posiadamy umożliwia malowanie dużych gabarytów (malujemy elementy do wielkości 9.0 m długości x 2.0 wysokości i 1.6 szerokości). Kabina do napylania farby proszkowej jest bezpieczna, szczelna i nowoczesna. Sprawność oraz efektywne realizacje naszych wykwalifikowanych pracowników stawiają naszą firmę na czele konkurencji. Priorytetem naszym jest Klient, dlatego też usługi wykonujemy opierając się na jego oczekiwaniach i potrzebach. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy!

Malujemy elementy do wielkości: 9.0 m długość x 1.6 m szerokość x 2.0 m wysokość
Nasz piec pozwala nam na malowanie proszkowe bardzo dużych gabarytów

Wykonujemy lakierowanie i malowanie proszkowe w Szczecinie.
Ponadto zajmujemy się ślusarstwem budowlanym i obróbką mechaniczną
oraz piaskowaniem.
Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty usług!